Menu
Search for:
Search
Avaleht
Kava
Esinejad
Üritused
Uudised
Festivalist
Arhiiv
ENG
RUS
Kava
Mujal linnas
K
Kolmapäev
20. mai
16:00
HeadRead eelüritus: näituse “Lugemise kunst. Elamise headus” avamine Viru Keskuse aatriumis
Kirjanike Maja musta laega saal
Kloostri Ait
Mujal linnas
K
Kolmapäev
27. mai
18:00
VHK vabakava Tõnis Rätsepa juhendamisel
18:00
Kai Aareleid ja Jaak Sooäär
16:00
Contra ja Tarmo Kivisilla
17:00
Jürgen Rooste ja Madis Arvisto
19:00
Jüri Kolk ja Kaspar Uljas
20:00
Minni-Triin Park, Helin-Mari Arder ja Teet Raik
22:00
Mart Juure luuledisko
Kirjanike Maja musta laega saal
Tallinna Keskraamatukogu
Kloostri Ait
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Mujal linnas
N
Neljapäev
28. mai
17:00
Marusja Klimova ja Ilona Martson
18:00
Edvard Radzinski
19:00
David Grossman ja Marin Mõttus
20:00
„Kallis õhtu II“ Tõnis Rätsep ja Henn Rebane
21:30
Proosavõistulugemine
17:00
Karen Connelly ja Kätlin Kaldmaa
18:00
Moskva kirjanduselu: kirjastused, auhinnad, klubid
19:00
Verinoored
10:00
Kristi Kangilaski
12:00
Kristiina Kass, Heiki Ernits, Andrus Kivirähk
15:00
Piret Päär
17:00
Ulmeklubi: Mats Strandberg ja Sara B. Elfgren
14:00
Kirjanduslik jalutuskäik: Nõmme. Wimberg ja Jaanus Vaiksoo
21:00
Lavastus “Mikiveri tagi”
Kirjanike Maja musta laega saal
Tallinna Keskraamatukogu
Kloostri Ait
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Mujal linnas
R
Reede
29. mai
14:00
Lars Kepler ja Heidi Saar
15:00
Jean-Claude Mourlevat, Sara B. Elfgren ja Mats Strandberg noortekirjandusest
16:00
Māra Zālīte
17:00
Helen Oyeyemi ja Kätlin Kaldmaa
18:00
Sarah Kay
19:00
„Eestimaa uuem riimkroonika“
20:30
Marie Underi „Sonetid“
15:00
Jason Goodwini krimikirjanduse workshop
16:00
Marju Kõivupuu „Mütoloogilised lood ja laulud“
17:00
„Linn ja kirjandus“. Mart Kalm, Toomas Haug, Jan Kaus
17:00
David Ambrose
18:00
Paul-Eerik Rummo ja Wimberg
19:00
Eesti uuemad novellid
20:00
Karen Connelly ja Kätlin Kaldmaa
10:00
Ulf Stark ja Leelo Märjamaa
10:00
Kätlin Vainola ja Ulla Saar
12:00
Ulf Nilsson ja Triin Soone
14:00
Edward van de Vendel ja Kätlin Kaldmaa
15:00
„Aga ilusad ja lihtsad asjad jäävad“
17:00
Kirjanduslikud jalutuskäigud: Uus Maailm
19:00
Jelena Skulskaja, Igor Kotjuh ja Indrek Sammul
20:00
Edvard Radzinski ja Jelena Skulskaja
Kirjanike Maja musta laega saal
Tallinna Keskraamatukogu
Kloostri Ait
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Mujal linnas
L
Laupäev
30. mai
14:00
“Schwob”: unustatud head kirjanikud
15:00
Heidi Köngäs ja Toomas Hiio
16:00
Yrsa Sigurdardottir ja Jason Goodwin
17:00
Jean-Claude Mourlevat ja Indrek Koff
18:00
Philip Parker ja Tauno Vahter
19:00
„Luulelahingu“ lõppvõistlus
20:00
„Hullunud Tallinn“
21:30
Verbariumi kava August Sanga ja Kersti Merilaasi tekstidele
13:00
David Ambrose’i workshop
15:00
„Kriitiline olukord“. Kultuuritoimetamisest.
16:00
Joolz Denby ja Mik Davis
17:00
Kader Abdolah ja Igor Kotjuh
12:00
Lasteraamatute vahetuslaat SULLE-MULLE
12:00
Kirjanduslik jalutuskäik, vanalinn: Josef Kats (vene keeles)
12:00
Ulf Stark
14:00
Kirjanduslik jalutuskäik, vanalinn: Josef Kats (vene keeles)
17:00
Kirjanduslik jalutuskäik, Kadriorg: Maarja Vaino
21:00
Poetry Slami finaal
Kirjanike Maja musta laega saal
Kloostri Ait
Mujal linnas
P
Pühapäev
31. mai
14:00
Catharina Ingelman-Sundberg ja Tauno Vahter
15:00
Andrei Ivanov ja Tarmo Jüristo
16:00
Tommi Kinnunen ja Jan Kaus
17:00
Margaret Atwood ja Ilmar Taska
18:00
Michael North ja Marek Tamm
16:00
Arvo Valton ja Jaanus Vaiksoo
17:00
Mats Traat ja Mart Juur
12:00
Luulemissa
13:00
“Dorian Gray portree”
18:00
Kirjanduslik-muusikaline kava „Värskeid saadusi kirjanike kapsaaiast“