HeadRead sai esimese eraettevõttest toetaja

Kirjandusfestival HeadRead sai endale esimese erasektorist pärit toetaja, kui löödi käed Elisa Raamatuga. Häid eraettevõtjatest koostööpartnereid on HeadReadil mitu, kuid toetajatest on Elisa Raamat esimene.

Kirjandusfestivali HeadRead toimkonna liikme Krista Kaera sõnul on HeadReadil ja Elisa Raamatul palju ühist. „Meie mõlema jaoks on oluline hea kirjandus ning nii mõnigi meil esinevatest autoritest on Elisa Raamatus digiraamatuna välja antud,“ märkis Kaer.

Elisa uute teenuste juhi Kertu Kriiski sõnul on seesugused kirjandusüritused olulised näitamaks, et kirjanduse nautimine võib olla sotsiaalne tegevus. „Elisa Raamat koondab Eesti lugemishuvilisi, pakkudes lisaks iganädalaselt uuenevale sisule kooslugemise võimalust ning uute raamatute avastamist tänu teiste kasutajate raamaturiiulite nägemisele. Koos HeadRead festivaliga meenutame tänastele raamatusõpradele, et on veel palju, mida avastada, ning näitame tulevastele raamatufännidele teed,“ selgitas Kertu Kriisk, miks Elisas tekkis idee kirjandusfestivalile õlg alla panna.

Kirjandusfestivali HeadRead programm on publikule tasuta, välja arvatud Niguliste luulemissa, kuhu tuleb lunastada muusemipääse. Festival toimub 24.-28. maini ning kogu programm on leitav aadressil headread.ee.

Elisa Raamat on kuumaksuline e-raamatulaenutus, mille kasutamiseks ei pea olema Elisa klient. Praegu on seal ligikaudu 2200 teost, millest 300 on võimalik lugeda ja kuulata tasuta. Elisa Raamatut saab kasutada Androidi ja Apple’i seadmetes.

Suurtoetajad: